Szkoła w Ulimiu z grantem Ministerstwa Edukacji

30 cze 2020

Ponad 17 tysięcy złotych trafi do podstawówki w Ulimiu na doposażenie pracowni biologicznej, fizycznej, chemicznej i geograficznej w ramach dofinansowania z rezerwy celowej Budżetu Państwa. Taką decyzję podął  Zespół ds. Edukacji, Kultury i Sportu Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego na posiedzeniu w dniu 18 czerwca br.

W lipcu ruszy "Rowerowe Lato w Deszcznie”

29 cze 2020

Projekt Stowarzyszenia Przyjaciół Gminy Deszczno uzyskał dofinansowanie w wysokości 4,5 tys. zł na projekt akcji promującej jazdę rowerem w wakacje. Atrakcyjne nagrody czekają na tych wszystkich, którzy wybiorą rower w wakacje do codziennych i weekendowych podróży.
Jak wziąć udział w rywalizacji? Wystarczy zainstalować aplikację Endomondo w telefonie i wsiąść na rower i „kręcić kilometry”.

Dobry start - złóż wniosek online już od 1 lipca

25 cze 2020

Ośrodek Pomocy Społecznej w Deszcznie informuje, że
- wnioski o świadczenie z programu „Dobry start” oraz świadczenia rodzinne i świadczenia z funduszu alimentacyjnego będzie można składać online od 1 lipca 2020 r. przez stronę empatia.mrpips.gov.pl, bankowość elektroniczną lub PUE ZUS.
- natomiast wnioski w formie papierowej będzie można składać od 03 sierpnia 2020 r.   bezpośrednio w Ośrodku Pomocy Społecznej w Deszcznie przy ul. Strażacka 5,

Polecane strony