OSP Krasowiec z nowym wozem!

20 lut 2024
W poniedziałek, 19 lutego po 10 godzinach podróży z Bielska Białej dotarli do Krasowca!
W asyście zgromadzonych mieszkańców, strażaków z całej gminy, a nawet kolegów i koleżanek z Lubiszyna i Kłodawy ochotnicy z OSP Krasowiec przywitali nowe średnie Volvo.
Było hucznie i dostojnie, radośnie i z energią!

Budujemy kolejne drogi w gminie

20 lut 2024
Spacerowa "wschodnia" i Mała w Ciecierzycach oraz "stara droga" w Kiełpinie to kolejne ulice, które zgodnie z podpisaną w piątek przez wójta Pawła Tymszana umową z Łukaszem Malinowiczem z firmy Maldrobud z Myśliborza, powstaną jeszcze w tym roku.

Infofmacja o zmianie godzin pracy Działu Ewidencji Ludności - 20, 21 i 22.02.2024 r.

19 lut 2024

Informujemy, że w związku z odbywającą się kwalifikacją wojskową Dział Ewidencji Ludności Urządu Gminy Deszczno w dniach 20, 21 oraz 22 lutego 2024 r. będzie czynny w godzinach 14:00-15:30.
Jednocześnie informujemy, że wnioski o wydanie dowodu osobistego składać można w każdym dowolnym urzędzie gminy/miasta, bez względu na miejsce zamieszkania/zameldowania.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Poprawa jakości powietrza

15 lut 2024

RENOWACJA Z GWARANCJĄ OSZCZĘDNOŚCI EPC (ENERGY PERFORMANCE CONTRACT) PLUS. DRUGI NABÓR.
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej jako Krajowy operator Funduszu Modernizacyjnego ogłasza nabór fiszek i wniosków o dofinansowanie inwestycji w ramach właściwej fazy wdrażania programu priorytetowego „Renowacja z gwarancją oszczędności EPC (Energy Performance Contract) Plus”.

Polecane strony