Wójt Gminy Deszczno

Paweł Tymszan
tel. 95 728 76 50
e-mail: tymszan.wojt@deszczno.pl

Zastępca Wójta

Tadeusz Koper
tel. 95 728 76 54
e-mail: tkoper@deszczno.pl

Sekretarz

Aleksander Szperka
tel. 95 728 76 55
e-mail: sekretarz@deszczno.pl

Referat Organizacyjny


Kierownik Referatu Organizacyjnego

Karolina Andrzejak
zastępstwo pełni Agata Lewandowska 

tel. 95 728 76 50, fax 95 728 76 51
e-mail: radagminy@deszczno.pl

Sekretariat - Inspektor ds. organizacyjnych i kadrowych

Anna Przybylska
zastępstwo pełni Julita Ziomek 

tel. 95 728 76 50, fax 95 728 76 51
e-mail: gmina@deszczno.pl

Biuro Obsługi Klienta - Inspektor ds. obsługi klienta i działalności gospodarczej

Magdalena Bęczkowska
zastępstwo pełni Izabela Wiśniewska

tel. 95 728 76 52
e-mail: bok@deszczno.pl

Inspektor ds. społeczno-administracyjnych

Ryszard Gradowski
tel. 95 728 76 60
e-mail: ryszard.gradowski@deszczno.pl

Inspektor ds. obrony cywilnej, zarządzania kryzysowego i ochrony przeciwpożarowej

Wojciech Jaszkul
e-mail: obrona-cywilna@deszczno.pl

Informatyk

.
e-mail: informatyk@deszczno.pl

 

Referat Gospodarki i Rozwoju


Kierownik Referatu Gospodarki i Rozwoju

Artur Bobrowski
tel. 95 728 76 58
e-mail: artur.bobrowski@deszczno.pl

Zastępca Kierownika Referatu Gospodarki i Rozwoju ds. gospodarki gminnej 

Zbigniew Tupaj
tel. 95 728 76 57
e-mail: zbigniew.tupaj@deszczno.pl

Inspektor ds. inwestycji, drogownictwa i gospodarki komunalnej

Małgorzata Bęczkowska 
tel. 95 728 76 57
e-mail: malgorzata.beczkowska@deszczno.pl

Inspektor ds. inwestycji

Katarzyna Polańska
tel. 95 728 76 56
e-mail: katarzyna.polanska@deszczno.pl

Inspektor ds. ochrony środowiska

Hanna Kosim
tel. 95 728 76 61
e-mail: hanna.kosim@deszczno.pl

Inspektor ds. gospodarki gruntami

Ewa Polańska
tel. 95 728 76 58
e-mail: ewa.polanska@deszczno.pl

Inspektor ds. funduszy europejskich i pozyskiwania środków pozabudżetowych

Mariusz Florczak
tel. 95 728 76 56
e-mail: mariusz.florczak@deszczno.pl

 

Referat Finansów


Skarbnik Gminy

Joanna Romaniuk
tel. 95 728 76 65
e-mail: joanna.romaniuk@deszczno.pl

Zastępca Skarbnika Gminy

Renata Popiel
tel. 95 728 76 62
e-mail: renata.popiel@deszczno.pl

Inspektor ds. księgowości budżetowej

Monika Okolita
tel. 95 728 76 62
e-mail: monika.okolita@deszczno.pl

Inspektor ds. księgowości i płac

Ewelina Szoppe
tel. 95 728 76 62
e-mail: ewelina.szoppe@deszczno.pl

Inspektor ds. księgowości podatkowej

Magdalena Szala
tel. 95 728 76 63
e-mail: magdalena.szala@deszczno.pl

Inspektor ds. podatków i opłat

Marta Borys
tel. 95 728 76 63
e-mail: marta.borys@deszczno.pl

 

Referat Promocji, Kultury, Turystyki i Sportu


Kierownik Referatu Promocji, Kultury, Turystyki i Sportu

Danuta Okolita
tel. 95 751 21 85, kom. 692 618 344
e-mail: danuta.okolita@deszczno.pl

Stanowisko ds. promocji, kultury, turystyki i sportu

Agata Lewandowska
tel. 95 751 21 85
e-mail: promocja@deszczno.pl

Straż Gminna


Komendant Straży Gminnej

Mirosław Pawlak
tel. 95 728 76 63
e-mail: komendant-sg@deszczno.pl

Referat Techniczny


Kierownik magazynu - kierowca samochodu osobowego

Daniel Darowski

Konserwator - Kierowca

Marek Cendrowski

Robotnik gospodarczy:

Krystyna Bocianowska
Jan Szudrewicz
Józef Kuca

Polecane strony