Zapytanie ofertowe - technika estradowa Święto Pieczonego Kurczaka 2024

18 cze 2024

Referat ds. promocji, kultury, turystyki i sportu Urzędu Gminy Deszczno zaprasza do składania ofert na kompleksową obsługę techniczną imprezy.

Dotyczy: wynajmu, montażu i demontażu infrastruktury scenicznej, infrastruktury eventowej, obsługi multimedialnej na potrzeby organizacji 31 sierpnia 2024 r. imprezy pn. „Święto Pieczonego Kurczaka”, zgodnie z warunkami określonymi w niniejszym zapytaniu ofertowym:
ZAPYTANIE OFERTOWE (POBIERZ)

Badanie Koniunktury w Gospodarstwach Rolnych (ankieta AK-R)

15 lip 2024

Urząd Statystyczny w Zielonej Górze uprzejmie informuje, że 15 lipca br. na terenie całego kraju rozpoczęło się Badanie Koniunktury w Gospodarstwach Rolnych (ankieta AK-R).
Jeśli Twoje gospodarstwo rolne zostało wytypowane do tego badania, nie czekaj aż zadzwoni do Ciebie ankieter i weź udział w badaniu przez Internet! To najłatwiejszy, najszybszy i najbardziej bezpieczny sposób. Możesz to zrobić w dogodnym dla siebie czasie i odpowiednio się do tego zadania przygotować!
Więcej informacji: https://tinyurl.com/53pna5wh

SYSTEM KAUCYJNY

15 lip 2024

Od 1 stycznia 2025 r. wprowadzony zostanie w Polsce system kaucyjny obejmujący jednorazowe butelki z tworzyw sztucznych o pojemności do 3 litrów, szklane butelki wielokrotnego użytku do 1,5 litra oraz metalowe puszki o pojemności do 1 litra.

Informacja Powiatowego Lekarza Weterynarii

05 lip 2024

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Gorzowie Wlkp. informuje o wysokim zagrożeniu wystąpienia afrykańskiego pomoru świń, na terenie powiatu gorzowskiego.

Polecane strony