Kocia Piękność z Krasowca

16 maj 2016

Do 31 marca można było głosować na Kicię z Krasowca w Plebiscycie „Kocia Piękność 2016”. Zgłoszenie do konkursu wysłała Pani Karolina Wawrzyniak mieszkanka Gminy Deszczno - dumna właścicielka kota.

Galeria Jednego Obrazu

16 maj 2016

17 maja br. (wtorek) o godz. 9:20 odbędzie się kolejna odsłona w Galerii Jednego Obrazu. Tym razem autorem pracy będzie Pani Regina Brzezińska.
Po mini wernisażu autorka pracy zaprezentuje technikę koronki klockowej. Serdecznie zapraszamy na mini warsztaty do Sali sesyjnej Urzędu Gminy Deszczno.

Piątka Majowa w Osiedlu Poznańskim

16 maj 2016

Rada Sołecka Osiedla Poznańskiego oraz Gmina Deszczno zapraszają wszystkich miłośników biegów i dobrej zabawy na Piątkę Majową. Impreza odbędzie się 22 maja br. (tj. niedziela) w miejscowości Osiedle Poznańskie – boisko przy świetlicy wiejskiej. 

Komisja Rolna Sejmiku Województwa Lubuskiego obradowała w Deszcznie

13 maj 2016

Na zaproszenie Wójta Gminy Deszczno Pawła Tymszana w środę 11 maja, do deszczeńskiego urzędu przyjechali Radni Sejmiku Województwa Lubuskiego by wziąć udział w pierwszym w historii naszej gminy wyjazdowym posiedzeniu  Komisji Rolnej.

Komunikat w sprawie utrudnień - BIEG TRZEŹWOŚCI

13 maj 2016

W związku z organizacją 14 maja 2016 r. BIEGU TRZEŹWOŚCI na trasie DESZCZNO-CIBÓRZ organizator – GMINA DESZCZNO informuje o czasowych ograniczeniach w ruchu drogowym wynikających z przebiegu imprezy.

Polecane strony