Święto Pieczonego Kurczaka

15 lip 2016

Wielkimi krokami zbliża się 10. Święto Pieczonego Kurczaka w Gminie Deszczno. Impreza odbędzie się 3 września, na Placu Kurczakowym w Maszewie.

Do końca roku będą przebudowane kolejne drogi! Gmina szuka wykonawców

15 lip 2016

Wójt Gminy Deszczno Paweł Tymszan zdecydował, że kolejne drogi w Borku, Ulimiu, Prądocinie i Niwicy będą wyremontowane lub przebudowane jeszcze w tym roku. Gmina szuka właśnie wykonawców prac. Oferty można składać do 1 sierpnia.

Ulica Bratnia odebrana !!!!

14 lip 2016

W ostatnich dniach czerwca w obecności przedstawicieli Urzędu Gminy w Deszcznie i Urzędu Miasta w Gorzowie, firmy Eurovia i inspektora nadzoru odbył się odbiór prac związanych z remontem ulicy Bratniej w Łagodzinie.

Powstaje Szatnia dla piłkarzy Spartaka Deszczno w Maszewie

14 lip 2016

Dzięki pomocy Wójta Gminy Deszczno oraz społecznej pracy przedstawicieli Spartaka Deszczno, w tym Prezesów Krzysztofa i Bartosza Bechta oraz sponsorów i sympatyków klubu powstaje w Maszewie przy boisku szatnia dla piłkarzy.

Tegoroczna akcja MOPSIK zakończona

14 lip 2016

26 czerwca oraz 10 lipca do Deszczna zajechał MOPSIK- owy sterylobus, czyli pojazd przeznaczony do kastracji i sterylizacji zwierząt. Mieszkańcy mogli za darmo poddać zabiegowi swojego psa lub kota w ramach akcji MOPSIK, organizowanej przez Fundację Obrony Praw Zwierząt ANACONDA oraz Fundację Przyjaciele Czterech Łap, a współfinansowanej ze środków Gminy Deszczno.

Polecane strony