Gminne Zawody w Sporcie Pożarniczym

07 cze 2016

5 czerwca na Placu Kurczowym w Maszewie odbyły się coroczne Gminne Zawody w Sporcie Pożarniczym. Udział w zawodach wzięły jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Deszczno, w tym: Borek, Brzozowiec, Ciecierzyce, Deszczno, Dzierżów, Glinik, Krasowiec, Osiedle Poznańskie, Ulim oraz gościnnie OSP Siedlice Gorzów Wlkp. Ponadto swoje umiejętności zaprezentowały: Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze Dziewcząt z Brzozowca oraz Ciecierzyc, a także Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze Chłopców z Brzozowca i Ciecierzyc.

Festyn Rodzin Zastępczych

06 cze 2016

Wójt Gminy Deszczno Paweł Tymszan, Ośrodek pomocy Społecznej oraz Rodzinny Dom Dziecka D.P. Nowiccy zapraszają na Festyn Rodzin Zastępczych, który odbędzie się 11 czerwca 2016 r. w godz. 13:00-17:00 na Placu Kurczakowym w Maszewie.

Lokalna Grupa Działania obradowała w Deszcznie

04 cze 2016

O nowym rozdaniu środków unijnych rozmawiali 2 czerwca w Deszcznie wójtowie, przedstawiciele organizacji pozarządowych i przedsiębiorcy zrzeszeni w Lokalnej Grupie Działania. Walne zgromadzenie członków stowarzyszenia odbyło się w Urzędzie Gminy z inicjatywy Wójta Pawła Tymszana.

Dzień Dziecka

01 cze 2016

Klub Integracji Społecznej

01 cze 2016

Klub Integracji Społecznej działający przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Deszcznie serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do udziału w Giełdzie Pracy, która odbędzie się 3 czerwca 2016r. w godz. 10:00 – 12:00 w Kotłowni Pomysłów w Maszewie ul. Kręta 8.

Polecane strony