podpisanie umowy projekt centrum ratownictwa KrasowiecGorzowska architekt Joanna Styka-Lebioda zaprojektuje dla nas Gminne Centrum Ratownictwa w Krasowcu. To efekt umowy, którą w środę 28 września podpisał wójt Paweł Tymszan i skarbnik Joanna Romaniuk. W spotkaniu uczestniczyła również przewodnicząca Rady Gminy i druhna OSP w Krasowcu Barbara Chrobak oraz zastępca wójta Aleksander Szperka.

Kompletna dokumentacja projektowa powinna powstać do wiosny 2023 r., kiedy to planujemy ogłosić przetarg na budowę nowej siedziby strażaków z Krasowca.

Inwestycja o planowanej wartości prawie 5 milionów zł w 98% jest dofinansowana ze środków programu "Polski Ład" Fundusz Inwestycji Strategicznych.

Joanna Styka-Lebioda jest znana z licznych projektów zrealizowanych na terenie naszej gminy. Spod jej ręki "wyszły" projekty przebudów podstawówek w Ciecierzycach i Ulimiu, jest autorką projektu na Stację Kultury i urząd w Deszcznie, zaplanowała również zakończoną w ostatnich tygodniach przebudowę sali w Brzozowcu na Centrum Kultury "Cegielnia".

Polecane strony