DO GRUDNIA W KIEŁPINIE POWSTANIE NOWA ŚWIETLICA

11 sie 2016

Zakończył się przetarg na wykonawcę przebudowy budynku hydroforni na świetlicę wiejską w Kiełpinie.

Energylandia i Zoo - dwa dni pełne wrażeń

11 sie 2016

Dzięki ofiarności i dobroci serca sponsorów Ośrodek Pomocy Społecznej w Deszcznie przy współpracy z Wójtem Gminy Deszczno i Stowarzyszeniem Przyjaciół Gminy Deszczno zorganizował 2 dniowy wyjazd dla młodzieży. W dniach 8-9 sierpnia odbyła się wycieczka do Zoo we Wrocławiu oraz Rodzinnego Parku Rozrywki w Zatorze „Energylandia”. Udział w niej wzięło 38 dzieci z terenu Gminy Deszczno wytypowanych przez pracowników socjalnych.

Uwaga, przerwa w dostawie wody

11 sie 2016

PWiK Sp. z o.o. informuje, że w związku z awarią sieci wodociągowej nastąpi przerwa w dostawie wody w dniu 11.08.2016r. od godz. 8:30 do 13:00 w miejscowości Deszczno od ul. Słonecznej w kierunku Brzozowca oraz m. Brzozowiec (prawa strona).

Remont świetlicy wiejskiej w Deszczno

11 sie 2016

Świetlica wiejska w miejscowości Deszczno doczekała się remontu. W latach poprzednich realizując przedsięwzięcia z funduszu sołeckiego zostały wyremontowane toalety oraz główne wejście – korytarz wraz z klatką schodową.

WAKACYJNY PIĘCIOBÓJ TURYSTYKI KWALIFIKOWANEJ

11 sie 2016

Oddział PTTK „Ziemi Międzyrzeckiej” zaprasza mieszkańców Gminy Deszczno do uczestnictwa w imprezach turystycznych organizowanych w ramach projektu „WAKACYJNY PIĘCIOBÓJ TURYSTYKI KWALIFIKOWANEJ”.

Polecane strony